StayAt Lund
Laboratoriegatan 10
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
StayAt Lund is a stunning apart-hotel, set in the heart of the old university town of Lond. Each of the magnificent self-catering apartments boasted in this complex feature fully-equipped kitchens and convenient laundry facilities.

The StayAt Lund Hotel Apartments are unique in that they offer an extended stay option. This means that the longer a guest opts to stay for, the better the price.

Each morning a delicious breakfast is served and the reception desk is manned from Monday – Friday from 07:00 – 20:00.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v StayAt Lund je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Malmo, Sweden (MMX-Sturup) - 12.87 mi
  • Copenhagen, Denmark (CPH-Kastrup) - 22.05 mi
  • Kristianstad, Sweden (KID) - 37.56 mi
  • Copenhagen, Denmark (RKE-Roskilde) - 42.40 mi
  • Helsingborg, Sweden (AGH-Angelholm) - 42.45 mi
  Muzea
  • Moderna Museet Malmo - 9.95 mi
  • Malmo Museum - 10.60 mi
  • Malmo Art Museum - 10.60 mi